AnasayfaÜyelikHaber İhbarFirma RehberiSitene EkleRss

2021-02-28 15:35:40 Bu çukurları kim görecek ? 2021-02-26 11:21:39 Kaymakam keleş; hobi evlerinin bir türlü önüne geçemiyoruz 2021-02-23 14:29:52 350 kişiye iş imkanı sağlanacak 2021-02-23 14:08:14 Atık yağlarınızı toplayalım,temiz enerjiye dönüştürelim 2021-02-23 13:37:38 Tapu binası görücüye çıktı 2021-02-23 13:10:15 Şehit emre tunca ilkokulunun açılışı cumhurbaşkanı tarafından yapıldı 2021-02-18 13:41:07 İlhami alpaslan ankara il yönetimine girdi 2021-02-17 12:51:48 Ülkü ocaklarından sıcak çorba

Baki demirbaş basın mensupları ile bir araya geldi

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
22 Mart 2019 Cuma 15:07:17

    BAKİ DEMİRBAŞ BASIN MENSUPLARI İLE BİRARAYA GELDİ

   Çubuk Ak Parti belediye başkan adayı Baki Demirbaş basın mensuplarıyla bir araya geldi. Basın mensuplarından Şuayip Yaman, Selahattin Keser, Müfit Onbaşı ve Refik Bayram’ın katıldığı toplantıya Ak Parti ilçe başkanı Erhan Kuşçu,  Ak Parti Gençlik kolları başkanı Rıdvan Doğan, belediye meclis üyesi adayları Lokman Kılıç ve Ahmet Kılıç katıldı.

 Ak Parti Belediye  başkan adayı Baki Demirbaş seçim çalışmaları ile ilgili  bilgi verdi. Baki Demirbaş yaptığı açıklamada” Cumhur ittifakı olarak Ak parti ilçe teşkilatı ve MHP ilçe teşkilatı , belediye meclis üyesi arkadaşlarımız.  Kadın kollarımız ve gençlik kollarımız ile birlikte seçim çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. İlçemizin 89 bin nüfusu var. İlçemizde yaşayan her kesime ulaşarak gönülleri almak ve  gönül birliği ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şimdiye kadar 1884 kez esnaf ziyareti 11053 çat kapı ziyaretler, 114 hasta ve engelli ziyareti,68 taziye ziyareti, 84 mahalle ziyareti,9454 üyelerimizi ziyareti yapılarak 18605kişiye birebir ulaşarak ziyaretlerimizi gerçekleştirerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunun yanında 121  resmi kurum ve STK ziyaretlerimizi  şehit ve gazi yakınlarına ziyaretlerde bulunduk.

 Ziyaret ettiğimiz yerlerde Ankara büyükşehir belediye başkan adayımız Mehmet Özhaseki  için oy istedik. Cumhur ittifakının oluşma nedenlerini anlattık. Çubuk’ta Ankara’da tüm belediyeleri alarak 1 Nisan’da bismillah diyerek vatandaşlarımızın desteği ile görevi alacağız.

Görevi aldıktan sonra istişare ile vatandaşlarımızın görüşlerini alarak sık, sık bir araya gelerek verimli bir süreç geçireceğiz. Mehmet Özhaseki başkanımız projelerini açıkladı. Çubuk  büyüyen gelişen bir ilçe. Üniversitede öğrenci sayısı artacak. Metro gelecek. Bunlar büyükşehirle uyumlu çalışarak yapılacak. İnşaallah vatandaşlarımız bize bu görevi verecek. Sahada bunu görüyoruz. Cumhurbaşkanımıza ,büyükşehir adayımız Mehmet Özhaseki’ye ve bize halkımız tarafından büyük bir teveccüh var. Vatandaşımız bunu 31  mart’ta sandıkta gösterecek.

 

80 gündür ilçe teşkilatımızla MHP teşkilatıyla ülkü Ocakları, kadın kolları gençlik kolları ile uyumlu çalışmalarımız devam ediyor. Ben bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

 Gazetecilerin belediye başkanı Tuncay Acehan’ın seçim çalışmalarında   katılmadığı  ile ilgili soruya ise baki Demirbaş şu cevabı verdi.” Belediye başkanı kendisi ile ilgili proğramlara katılmaktadır.Değerlendirmesini arkadaşlarım yapar. İhtiyaç olduğunda beni çağırabilirsiniz demiştir” dedi.

 Belediyenin mali yapısı ile ilgili bir değerlendirmeniz oldu mu? Sorusuna ise, bugün bir görüşmemiz oldu.  Belediyenin ekonomik durumu ile ilgili 4 milyona yakın bir hakkediş borcu olduğu belediye binasınında  yapılacak %15 civarında bir işi kaldığını öğrendik.Kazanırsak 1 Nisanda başkanla ve ekibimle birlikte bir istişare toplantısı yapacağız.

 Gazetecilerin imar uygulamalarından vatandaşın canının yandığı vatandaşların bu konuda çık şikayetlerinin bulunduğu Tuncay Acehan’ın belediyenin göreve arsa üretip satmak sözünün hatırlatılmasına ise, vatandaşın malını elinden almak gibi bir belediyecilik olmaz. Bu Ak Parti’nin hukukuna yakışmaz. Bu konuyu en iyi şekilde vatandaşın yararına olacak biçimde  yapmak lazım dedi.

Baki Demirbaş her zaman seviyeli bir seçim geçirmeye gayret ettim. Kimsenin şahsına ne bir adayın  adına bir laf söylemedim. Kimseyi karalamadım. Biz kendimizi  Özhaseki başkanımızın projelerini anlattık. 1 Nisandan sonra yine bu ilçede birlikte yaşayacağız. Hepimiz kardeşiz, cenazemize, düğünümüze gideceğiz.  Göreve geldiğimizde Kent Konseyini faal duruma getireceğiz. Halkımızla birlikte yöneteceğiz.

  Son günlerde ilçe başkanı ile aralarında bir tartışma olduğu dedikodularına ise işte ilçe başkanımızla yan yana oturuyoruz. Aramızda hiçbir sorun yok. Birlikte seçim çalışmalarını uyum içerisinde sürdürüyoruz dedi.

 İlçe başkanı Erhan  Kuşçu yaptığı konuşmada” ilçe teşkilatımız tüm birimleri ile MHP’li arkadaşlarımızla birlikte Cumhur ittifakı olarak gece gündüz çalışıyoruz. Ankara’da Özhaseki başkanımızın Çubuk’ta Baki başkanımızın belediye başkanlığını kazanması için çalmadık kapı bırakmıyoruz. Baki Başkanımızla uyum içerisinde seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşaallah  1 Nisanda Ankara’da Mehmet Özhaseki başkanımız Çubuk’ta Baki Demirbaş başkanımızla belediye başkanlığını kazanarak Çubuk’a hizmet edeceğiz “dedi.

 

 

Facebook'ta Paylaş
Bu Haber 1251  kez okunmuştur.  Editör refik bayram
Haber Çubuk -Baki demirbaş basın mensupları ile bir araya geldi / 2019-03-22 15:07:17
Yorum ekle Bu haberi yazdırmak için tıklayınız

Yorum Yaz
Yorumlar
Kayıtlı yorum bulunamadı
Diğer Haberler


Çubuk-Ankara özel Toplu taşıma araçlarından memnunmusunuz.
Evet
Hayır

Aktif Ziyaretçi         : 1
Bugün toplam         : 399
Toplam ziyaretçi     : 6648983

ANKARA

Nöbetçi eczane girilmemiş