AnasayfaÜyelikHaber İhbarFirma RehberiSitene EkleRss

2020-06-26 18:26:51 1 temmuzda yasaklanıyor 2020-06-26 00:02:55 Sağlık doğal mineralli su açılıyor 2020-06-25 14:22:44 Çubuk belediyesi hayvan pazarında denetimleri arttırdı 2020-06-25 14:01:57 Hız aşımına emsal karar;mahkeme cezayı iptal etti 2020-06-25 13:42:02 Büyükşehir belediyesi çubuk hayvan pazarında maske dağıttı 2020-06-24 16:34:02 Hayvan pazarında tedbirler 2020-06-18 15:56:00 Çubuk sanayi bölgesi gizli kahramanı selahattin kalaycı 2020-06-17 17:19:57 Yunus kılıç; tarım arazisine kurulan hobi bahçeleri yıkılacak

Başkan akkaya iddialı konuştu

ÇUBUKSPOR BAŞKANI
03 Haziran 2017 Cumartesi 19:24:25

                         BAŞKAN AKKAYA  İDDİALI KONUŞTU

 

Çubukspor başkanlığına getirilen genç işadamı Mustafa Akkaya  iftarda basın mensupları ile bir araya geldi.

Göreve gelmesiyle birlikte çalışmalara hızlı başlayan başkan Akkaya   basın mensupları ile yaptığı sohbette  öncelikle önceki yönetimlere Çubukspor ile ilgli yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Fatih Işık’ın istifasından sonra oluşturulan  yeni yönetimde  Fatih Işık’ın başkanlığındaki yönetimde yer alan ilçemizin genç işadamlarının da bazılarının yine  yer alması Başkan Akkaya  yönetimi için bir kazanç  olmuş.

 Başkan Akkaya yaptığı konuşmada basın mensubu arkadaşlarla bir araya gelmemizin  sebebi birlikte Çubukspor için neler yapabiliriz. Sadece futbol ile kalmayıp ilçemizin gençlerine sporu nasıl sevdiririz. Hangi konularda nasıl çalışmalar yapmalıyız. Geleceğimiz olan gençlerimiz kötü alışkanlıklara  saplanmasınlar. Geçmişten edindiğimiz izlenimlerimizi birbirimize aktaralım ki Çubukspor’u daha nasıl başarılı yapabiliriz. Konularında görüş alışverişinde bulunmak için bir araya gelmek istedik.

Başkan Akkaya’nın  yaptığı konuşmada Çubukspor’u bu sezon şampiyon yapacağız diyerek iddialı konuşması dikkat çekti.  Basın mensupları ile yapılan toplantıda özellikle bu sezon kendi sahamızda oynayacağımız için trübün terörünün önlenmesi gündeme geldi.  Küfürlü kötü tezahüratın önüne geçilmesi için çalışma yapılması maçlara ailelerin ve  çocukların gelmesi sağlanmalı  yönünde görüş bildirildi.

 Başkan Akkaya Çubukspor başkanlığına  gelmesiyle birlikte  yönetimi oluşturarak çalışmalara başladıklarını belirtti. Yeni Sezon için Teknik drektör ile anlaşarak hoca sorununu çözdüklerini ve transfer çalışmalarına başladıklarını söyledi. Transfer çalışmalarında Çubuk’un alt yapısına da önem vereceklerini ve ilçenin kendi çocuklarına şans vereceklerini dile getirdi. Basın mensuplarından Çubukspor ile ilgili çalışmalarında destek olmalarını belirterek hep birlikte Çubuk halkıyla birlikte Çubukspor’u bu sezon 3. lige çıkaracağımıza gönülden inanıyorum.

Tüm Çubuk halkını bu sezon Çubuksporu desteklemek için birlik olmaya davet ediyorum” dedi.

      

                ÇUBUKSPOR  ÇOPUR İLE ANLAŞTI

Çubukspor Başkan Akkaya’nın  göreve gelmesiyle ilk olarak Nevşehir Gücü, Yozgat, Keçiören Spor ve Kızılcahamam gibi takımları çalıştıran Tahir Çopur ile anlaştı.Transferde  geçen sezon Çubukspor formasıyla mücadele eden  Hasan Üstünkaya, Cem Çetin, Bora Çoban, Arif Yılmaz, Tayfun Çulha, Furkan Demirkan, Mehmet Yumurtacı, Tolga Karaca, Oğuz Kaan Barış’ı kadrosunda tuttu. Yeni sezon için ilk tranferi Adıyamanspor’dan Rıfat Merzifonluoğlunu sarı lacivertli renklere kazandırarak  başladı.

 YENİ YÖNETİM KURULU ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU

Çubuk için elini taşına altına koyan güçlü bir yönetim kurulu oluşturduklarını vurgulayan Başkan Akkaya, Asbaşkanlığa Sinan Kuzucu’nun getirildiğini ve başkan yardımcılıklarına ise Tuğrul Çubukçu, Recep Öz, Aytekin Potuk ve Mustafa Hanioğlu’nun görev alacağını söyledi.

Çubukspor basın sözcülüğünü Hüseyin Yiğiner’in üstleneceğini aktaran Başkan Akkaya, kulübün diğer yönetim kurulu üyeleri ile ilgili şu bilgileri verdi:

“Transfer komitesinde Deda İncesu, Eyyüp Kocabaş, Tayfun Aydoğan, Ahmet Kılıç ve Dursun Korkmaz yer aldı. Federasyondan sorumlu Ümit Polat, Ahmet Kılıç, Dursun Korkmaz ve Eyyüp Kocabaş yer aldı. Genel Kaptan Tayfun Aydoğan oldu. Finans Sorumluları Kamile Esen, Aytekin Potuk, Tuğrul Çubukçu, Sinan Kuzucu, Harun Mert, Recep Öz ve Yasin Karagöz oldu. Taraftar Sorumluları Rıdvan Doğan ve Gürsel Horat oldu. Kulüp Müdürü Ümit Polat  olurken yardımcısı İltan Diker oldu. Genel Saymanlığına Ümit Polat ve Eyyüp Kocabaş getirildi. Altyapı Sorumluları ise İsmail Kayahan, Ahmet Kılıç ve Dursun Korkmaz getirildi. Stad ve ulaşımdan sorumlu isimler ise İsmail Kayahan, Ahmet Kılıç, Yasin Çakmak ve Kamil Canbaz getirildi. Sahaya girecek yetkili isimleri de Deda İncesu, Tayfun Aydoğan, Ahmet Kılıç ve Dursun Korkmaz olarak belirlendi.

 

Facebook'ta Paylaş
Bu Haber 2113  kez okunmuştur.  Editör refik bayram
Haber Çubuk -Başkan akkaya iddialı konuştu / 2017-06-03 19:24:25
Yorum ekle Bu haberi yazdırmak için tıklayınız

Yorum Yaz
Yorumlar
Kayıtlı yorum bulunamadı
Diğer Haberler


Çubuk-Ankara özel Toplu taşıma araçlarından memnunmusunuz.
Evet
Hayır

Aktif Ziyaretçi         : 1
Bugün toplam         : 488
Toplam ziyaretçi     : 6512804

ANKARA

Nöbetçi eczane girilmemiş