AnasayfaÜyelikHaber İhbarFirma RehberiSitene EkleRss

2021-02-28 15:35:40 Bu çukurları kim görecek ? 2021-02-26 11:21:39 Kaymakam keleş; hobi evlerinin bir türlü önüne geçemiyoruz 2021-02-23 14:29:52 350 kişiye iş imkanı sağlanacak 2021-02-23 14:08:14 Atık yağlarınızı toplayalım,temiz enerjiye dönüştürelim 2021-02-23 13:37:38 Tapu binası görücüye çıktı 2021-02-23 13:10:15 Şehit emre tunca ilkokulunun açılışı cumhurbaşkanı tarafından yapıldı 2021-02-18 13:41:07 İlhami alpaslan ankara il yönetimine girdi 2021-02-17 12:51:48 Ülkü ocaklarından sıcak çorba

Deva partisi ilçe başkanı kim olacak?

ÇUBUK
02 Aralık 2020 Çarşamba 09:06:29

   

                                                                                                                                                                           Refik Bayram

                              DEVA PARTİSİ İLÇE BAŞKANI KİM OLACAK?

   Deva partisi Çubuk İlçe başkanlığı için yapılan müracaatların  çok fazla olması dolayısıyla gözler DEVA Partisine çevrildi.

Deva Partisi Ankara  il başkanı  Ali Güven  İl başkan yardımcıları  Yusuf Keleş , Hamza Aydoğdu,Orhan Sarıtaş ile bazı il yöneticileri  Çubuk’u ziyaret etti.

Deva Partisi Ankara  İl Yönetim kurulu üyesi   Av. Muhammet Emin Aydos’un bürosunda gerçekleşen toplantıya basın mensupları da katıldı. İl Başkanı  Ali Güven basın mensuplarının sorularını cevapladı. DEVA Partisinin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

       (ALİ GÜVEN DEVA PARTİSİ ANKARA İL BAŞKANI)

Deva Partisi il Başkanı Ali Güven  yaptığı konuşmada “ partimize vatandaşlarımızdan büyük bir teveccüh var. Partimizde görev almak isteyen birçok vatandaşımız internet üzerinden ve bizzat gelerek görev almak için  müracaatta bulunuyorlar. Çubuk’tan da  İlçe başkanlığı için yüzün üzerinde müracaat var.  Ancak biz acele etmiyoruz. Gerekli çalışmaları görevli  il yöneticisi arkadaşlarımız yapıyor.  İnce eleyip sık dokuyarak halkı kucaklayacak  bir yönetim oluşturmak istiyoruz. Çalışmalarımız yaptıktan sonra müracaatları değerlendirerek  Çubuk teşkilatımızıda  kuracağız.

 Deva Partisi İl başkanı Ali  Güven basın mensuplarının genel siyaset ile ilgili sorularını da yanıtladı. Güven genel siyasetle ilgili  olarak en büyük sorun yasaklar. Milletin ağzını kapayarak hiç bireye varamazsınız. Millet mutlu değil. Ekonomi ruhu gitmiş bir beden , esnafın ışıkları sönmüş kapıları kapanmış  esnaf kara, kara düşünüyor. Esnafın dükkanı kapanmış kapalı dükkana SGK yetkilileri  denetime geliyor. Esnafın  dükkanı kapanmış sigara denetimcileri geliyor. Bu denetimleri yapmaya gelenlerin bu dükkanların kapalı olduğundan haberi yok.  Hükümetin halkla ,esnafla  sokakla iletişimi kalmamış.

 Cumhurbaşkanı iyi olanı  ben yaptım, kötü olursa  diğerleri. Pandemide olduğu gibi işin içinden çıkamayınca tek yetkili bilim kurulu .

Bizim bir amacımız var. Bu ülkenin daha iyi yönetilmesi gençlerinin bu ülkede kalması insanların mutlu olması. İnsanlar şu an duygu ve düşüncelerini ifade edemiyorlar. Partimiz klasik bir muhalefet anlayışıyla gelmedi. Ekonomide, sağlıkta, eğitimde neler yapılacaksa bunları hükümetle paylaşan bir partiyiz. Millet sevdalısı ,ülke sevdalısı bir partiyiz.  Hükümet 20 gündür bizim mart ayından  bu yana söylediğimiz maddeleri yapmaya  başladılar.  Ancak hükümet pansumanla uğraşıyor. Ayağı kanıyor pansuman yapıyor, kolu kanıyor  oraya pansuman yapmakla uğraşıyor.

Deva Partisi olarak ekonomiyi iyi bilen bir genel başkanımız var. Deva partisi olarak milletimizin refahı huzuru ve milletimizin mutluluğu için yola çıktık. Arkadaşlarımızla birlikte  Ankara’da çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Bazı ilçelerimizin teşkilatlarını kurduk. Diğer ilçelerde de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Önümüzdeki günlerde Çubuk İlçe teşkilatımızı oluşturarak çalışmalarımıza Çubuk’ta da  hız vereceğiz dedi.

Facebook'ta Paylaş
Bu Haber 176  kez okunmuştur.  Editör refik bayram
Haber Çubuk -Deva partisi ilçe başkanı kim olacak? / 2020-12-02 09:06:29
Yorum ekle Bu haberi yazdırmak için tıklayınız

Yorum Yaz
Yorumlar
Kayıtlı yorum bulunamadı
Diğer Haberler


Çubuk-Ankara özel Toplu taşıma araçlarından memnunmusunuz.
Evet
Hayır

Aktif Ziyaretçi         : 1
Bugün toplam         : 395
Toplam ziyaretçi     : 6648979

ANKARA

Nöbetçi eczane girilmemiş