Baki demirbaş muhtarlar derneğini ziyaret etti

        BAKİ DEMİRBAŞ MUHTARLAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

Çubuk Ak Parti belediye başkan adayı Baki Demirbaş Muhtarlar derneğini ziyaret ederek muhtarlarla bir araya geldi.

Çubuk Ak Parti  İlçe Başkanı   Erhan Kuşçu,Ak Parti Gençlik kolları başkanı Rıdvan Doğan ve bazı  belediye meclis üyesi  aday adayları ile muhtarlarla bir araya gelen Demirbaş sorunları dinledi.

Baki Demirbaş yaptığı konuşmada”  İlçe başkanlığımızdan dolayı merkez mahallelerimizi ve muhtarlarımızı yakından tanıyorum. Tüm seçimlerde bizi desteklediniz. Bu seçimde de bizi destekleyeceğinizi ve yüksek oy alarak güçlü bir şekilde geleceğimizi biliyoruz. Cumhur ittifakı da önemli. Büyükşehirde  Mehmet Özhaseki adayımız var. Kendisi tecrübeli büyükşehir belediye başkanlığı deneyimi olan Genel Başkan Yardımcılığı ve bakanlık yapmış  bir adayımız. Büyükşehir’de de Özhasekiye destek istiyoruz.
  Seçim koordinasyon merkezimizi kurduk. Çalışmalara başladık. STK’ları, esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Köylerimizi tek tek dolaşacağız.

 Muhtarların Ankara Büyükşehir belediye başkanlığı için Ankara’dan bir aday yokmuy du sorusuna ise Ankara’da 81 ilden insan yaşıyor. Büyükşehir belediye başkanlığı bilgi işi ehil işi. Genel Başkanımız tarafından tayin edilmiş. Önemli olan tecrübesi ile hizmet edecek bir kişi sahip çıkmamız lazım dedi. Mehmet Özhaseki  bey  en isabetli kişidir.

Başkan seçildiğim takdirde beraber çalışacağız.  On beş günde bir, ayda veya iki ayda bir olur toplanacağız . Siyasetin içindeyiz. Hizmet alma yollarını biliyoruz. Bu seçimde de büyükşehiri alacağız. Büyükşehir bizim için önemli dedi”.

Ak Parti ilçe başkanı Erhan Kuşçu’da yaptığı konuşmada”siyaset gönül  işi. Baki bey ile yola çıktık. Bu seçimde de Ak Parti olarak belediye başkanlığını kazanacağız. Büyükşehiri yönetmek kolay değil. Mansur bey iki dönem Beypazarın’da başkanlık yaptı. Deneyim olarak Beypazarın’da sokak restorasyonu var. Yaptığı çok bir şey yok. Hemşericilik noktasındaki algıyı dillendirmeyelim.

 

 

 

www.cubukyenihaber.net sitesinden 18.08.2019 tarihinde yazdırılmıştır.