İyi parti başkan adayını açıkladı

                 İYİ PARTİ BAŞKAN ADAYINI AÇIKLADI

Çubuk İYİ Parti belediye başkan adayını açıkladı.  İYİ Parti Ankara il başkanı  il yöneticileri ile birlikte Çubuk İYİ Parti İlçe başkanlığında yaptığı toplantıda partilerinin Çubuk belediye başkan adayı olarak Mustafa Aydos’u açıkladı.

İl başkanı Öztürk yaptığı konuşmada “25 Ekimden bu  güne kadar çizgimizi bozmadan, eğilmeden, bükülmeden 40 milletvekili ile meclisin en çalışkan grubunu kurduk. Türkiye TV’yi kurduk . Kim ki bize ekranlarını karartmak isterse karartsın. TV’miz de var. Ankara’da Mansur beyi ortak aday yaptık. Bugünde size Çubuk’ta yol başlığı yapacak ilçe kurucu başkanımız Mustafa Aydos’u Ankara ilçeleri arasında ilk defa belediye başkan adayımız olarak ilan ediyoruz. 1 Nisan’da Çubuk belediyesine İYİ Partinin bayrağını asacağız. Bundan kuşkumuz yok, buda Mustafa Aydos ve sizlerle olacaktır.

 Biz zora alışık insanlarız. Kolaycılığa asla ve asla tenezzül etmedik. Mustafa Aydos ve Burkay  başkanımızın emekleri çok. Bundan sonra ben değil, biz diyerek hep beraber bir yola çıkmaktır” dedi.

İYİ Parti Çubuk belediye başka adayı olarak açıklanan Mustafa Aydos’da yaptığı  konuşmada”Beni bu göreve layık gören genel  başkanımıza, genel başkan yardımcılarımıza il, yöneticilerimize ve ilçe teşkilatındaki arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Çubuk’ta hizmet etmek amacıyla yola çıktık. Bu yola çıkıp şaşıranlardan etmez. Bizimle birlikte 54 arkadaşımız kurucu olarak görev aldılar. Pek çok insanın çekimser kaldığı durumda bu arkadaşlarımız partimizde görev aldı.

2019 yerel seçimleri son derece önemli. Ülkemiz yeni bir döneme giriyor. İYİ  Parti olarak siyaseti bir hizmet aracı olarak görüyoruz. Biz kendimizi iyi tanıtabilirsek İYİ partinin iyi insanları olarak hizmet edeceğimizi umut ediyoruz “ dedi.

www.cubukyenihaber.net sitesinden 18.08.2019 tarihinde yazdırılmıştır.