Baki demirbaş; sıkmadık el bırakmayacağız

   BAKİ DEMİRBAŞ ; SIKMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ

Cumhur İttifakım Çubuk Ak Parti belediye başkan adayı Baki Demirbaş adaylığı açıklandığı günden bugüne çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

  Baki Demirbaş yaptığı açıklamada Adaylığımız açıklandığı günden itibaren seçim çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz. Belediye meclis üyelerimiz ile birlikte çalmadık kapı, ziyaret etmediğimiz esnaf bırakmayacağız. Belediye meclis listelerinin kesinleşmesiyle birlikte tüm  üye arkadaşlarımız, parti teşkilatımız ile birlikte çalışmalarımızı 31 Marta kadar devam ettireceğiz. Meclis listesine giremeyen partili arkadaşlarımızla birlikte hiçbir kırgınlık küskünlük olmadan Çubuk Belediye başkanlığını  kazanmak için çalışacağız.

 

Vatandaşlarımızı çat kapı ziyaret ediyoruz, sorunlarını dinliyoruz.  Sıkmadık el,dokunmadık  gönül kalmayana kadar çalışmaya devam edeceğiz. Mahallelerimizi ziyaret ederek hemşerilerimizle hasbihal ediyoruz, destek ve dualarını istiyoruz.

    Cumhur ittifakı ile birlikte halkımızdan destek istiyoruz. Durhasan,Yayalak,Y.Evci,Y. Elören, Y.Aydoğan,Uluağaç,Karaçam, Yeşilkent,Çatköy,Çat, Nusratlar, Kizilören,Kışlacık mahallerini ziyaret ettik. Halkımızın bize karşı büyük bir teveccühü var. İnşaallah halkımızın  bize gösterdiği teveccüh ile Çubuk belediye başkanlığını kazanacağız” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.cubukyenihaber.net sitesinden 24.05.2019 tarihinde yazdırılmıştır.