AnasayfaÜyelikHaber İhbarFirma RehberiSitene EkleRss

2019-05-30 01:00:57 Festival istişare toplantısı yapıldı 2019-05-30 00:29:28 Başkan demirbaş bir ilke imza attı 2019-05-28 23:54:03 Yükselenkoleji şehit ailelerine iftar verdi 2019-05-28 23:48:41 Çubuk baklava : ev baklavası siparişleriniz alınır 2019-05-28 23:08:56 Çubuk'ta besi çiftlikleri denetlendi 2019-05-24 18:13:30 Mansur yavaş; şirketlerle bunların neler yaptıklarını göreceksiniz 2019-05-22 18:12:31 Anfadan gökçek'e suç duyurusu 2019-05-22 17:14:01 Mansur yavaş yeni bir projenin startını verdi

Mansur yavaş seçim startını beypazarı'ndan verdi

ANKARA BÜYÜKŞEHİR ADAYI
31 Aralık 2018 Pazartesi 15:54:38

             MANSUR YAVAŞ SEÇİM STARTININ BEYPAZARI’NDAN VERDİ

 

     CHP ve İYİ Parti ittifakının Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı  Mansur Yavaş seçim startını memleketi  Beypazarı’ndan verdi.

  Beypazarı’na gelişinde  büyük bir konvoy eşliğinde binlerce kişi tarafından  Mansur Yavaş hemşerilerinin sevgi gösterileriyle karşılandı. Konuşma yapacağı  salonda büyük bir kalabalık   tarafından Ankara’nın başkanı  sloganları ile karşılandı. Fotoğraf çektirmek için izdiham yaşandı.

 Mansur Yavaş Beypazarı Metropol Termal tesislerinde hemşerileriyle buluştuğu toplantıda konuşmasına başlarken kendisini adaylığa layık gören CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e teşekkür ederek başladı.

TÜM  ANKARALILARIN BAŞKANI OLACAĞIM

Konuşmasında, aslında tüm partilerin adayı olduğunu vurgulayan Yavaş, "Ankara'nın adayıyım aslında ve herkesin başkanı olacağım" dedi ve girdiği büyük yarışta destek beklediğini belirtti. Karşılarına ikinci kez bir fırsat çıktığını söyleyen Yavaş, "Ankara'yı, Ankara'nın sokaklarında gezmiş birinin yönetmesi, yaptığı hizmetlerle örnek olması ve Ankara'yı dünya başkenti yapması bizim hedefimizdir" Dedi.

ANKARA’YI HASBELKADER BİLEN BİRİNİ Mİ SEÇECEKSİNİZ?
2014 yılında değişen Büyükşehir Yasası ile birlikte çevre ilçelere yatırımlar konusunda sıkıntılar yaşandığını hatırlatan Mansur Yavaş, sözlerine şöyle devam etti:
"Beypazarı'na yapılan yatırımlarda da büyük sıkıntılar oldu. Siz sıkıntı yaşadığınızda kime gidiyorsunuz? Bir muhatabınız yok değil mi? Ankara'da yaşayıp da kimsesiz olmak ne kadar üzücü... Bu seçim, size bir telefon kadar yakın birinin mi  yoksa Ankara'yı hasbelkader bilen birisinin mi seçileceğini gösterecek."

 ANKARA’LI HEMŞEHRİLERİMDEN  BÜYÜK  TALEP VAR
Aslında aday olmayı düşünmediğini belirten Yavaş, şunları söyledi:
"Ama baktık Ankaralılar'dan büyük bir talep var. Neden derseniz, mevcut yönetimin yaptığı hatalardan dolayı. Ankapark'a 5 milyar lira para yatırıldı. Bu parayla Ankara'nın tüm ilçeleri kalkınırdı. Ne işsizlik ne de başka bir sorun kalırdı... Belediye'nin parasını kendi parası gibi harcayacak, dikkat edecek, bir kuruşunu bile boşa harcamayacak bir yönetim Ankara'ya inşallah gelecek."

ANKARA’NIN BEBESİ VARKEN KİME OY VERECEĞİZ
Çevre ilçelerde yaşanan sıkıntılardan haberi olduğunu hatırlatan Yavaş, sıkıntıların hepsini televizyonlarda anlatacağını söyledi. Yavaş, "Ankaralılara, 'Seçimde kime oy vereceksiniz?' dediğinde cevap ne olmuş biliyor musunuz? 'Ankara'nın bebesi varken başkasına mı oy vereceğiz?' Ankaragüçlüler söylüyor, Ankara bebesi diye..." ifadelerini kullandı. 

BİR  DÖNEM  ADAY OLACAĞIM
Ankara'nın sadece rant hesapları yapılan bir kent olmayacağını söyleyen Yavaş, "İnşallah, Atatürk'ün Başkent'ini, ülkenin başkentini yakıştığı yere getireceğiz . Hayali projelerle uğraşmak yerine, bütün Ankara'ya yeni istihdam alanları açacak projelerle ilgileneceğiz" diye konuştu.

Bir dönem aday olduğunu açıklayan Yavaş, "Bundan sonra 1 Nisan'a kadar uyumak yok. Siz hemşerilerimin desteğine talibim. Haydi Bismillah" ifadeleri ile sözlerini sonlandırdı.

Facebook'ta Paylaş
Bu Haber 550  kez okunmuştur.  Editör refik bayram
Haber Çubuk -Mansur yavaş seçim startını beypazarı'ndan verdi / 2018-12-31 15:54:38
Yorum ekle Bu haberi yazdırmak için tıklayınız

Yorum Yaz
Yorumlar
Kayıtlı yorum bulunamadı
Diğer Haberler


Çubuk-Ankara özel Toplu taşıma araçlarından memnunmusunuz.
Evet
Hayır

Aktif Ziyaretçi         : 13
Bugün toplam         : 3982
Toplam ziyaretçi     : 5191838

ANKARA

Nöbetçi eczane girilmemiş