AnasayfaÜyelikHaber İhbarFirma RehberiSitene EkleRss

2020-05-28 16:52:48 Çubuk kaymakamlığından duyurulur 2020-05-28 12:34:00 Cuma namazı açık alanlarda kılınacak 2020-05-23 18:58:38 C. rumi türkoğlundan teşekkür 2020-05-22 18:40:07 Büyükşehirden çubuk'lu üreticiye fide desteği 2020-05-22 17:38:12 Çubuk'lu süt üreticileri perişan 2020-05-21 18:24:39 Çubuk turşucular kooperatifinden uyarı 2020-05-17 19:18:45 Mezarlıkların bakımı çubuk belediyesine kaldı 2020-05-08 19:00:02 Boş damacana gibi kapının önüne konulan adam

Mhp il başkanı çetinkaya;verdiğiniz oyun hesabını sorun

ÇUBUK
21 Ekim 2015 Çarşamba 09:45:48

 Çetinkaya “Verdiğiniz

oyun hesabını sorun”

 

 

ANKARA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, 1 Kasım’da gerçekleştirilecek ve Türkiye’nin kaderini etkileyecek yenilenen genel seçimlerle ilgili olarak, 1 Kasım akşamı sandıktan çıkacak sonucun partisini iktidara taşıyacağını ve bu şekilde Türk milletinin yüzünün güleceğini açıkladı. Çetinkaya, her seçmenin verdiği oyun hesabını sorması çağrısında bulunarak “İnşallah 1 Kasım’da Türkiye sevdalılarının sesi tüm dünyada yankılanacak” dedi.

MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, 1 Kasım seçimleri öncesi gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Horasan erenlerinin emaneti Çubuk'un günümüzde teröre kurban verdiği şehitlerle anılan önemli bir ilçe olduğunu ifade eden Çetinkaya, sıfır terörden Ankara’nın kalbinde katliam dönemlerine gelinmesinin düşündürücü olduğunu bildirdi.

MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, açıklamalarında şunları söyledi:

MHP 1 KASIM İÇİN HAZIR

“MHP olarak tüm yurtta olduğu gibi Ankara’da da Türkiye’nin kaderini belirleyecek 1 Kasım seçimleri için büyük bir seferberlik başlatmış bulunuyor.

Ankara İl Teşkilatı olarak 32 milletvekili adayımızla birlikte 25 ilçemizde saha çalışmalarımız devam ediyor.

Saha çalışmalarımız esnasında görüştüğümüz her kesimden insanlarımız AKP’nin 13 yıllık iktidarı sürecinde kandırılmaktan ve aldatılmaktan başka bir şey yapmadığını hep söylüyor ve bunun hesabını da soracağını ifade ediyor.

Milleti aldatanların hesap vereceği gün olarak 1 Kasım seçimleri için en hazır parti MHP’dir. Teşkilatlarımız ve milletvekili adaylarımız dar zaman aralığına rağmen seferber durumdadır.

29 Eylül tarihinde sahaya indik ve tüm algı operasyonlarına karşı hesabımızı yaparak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şüphesiz seçim yorgunu bir millet var. Her gün gelen şehit haberleri de insanlarımızı yıldırıyor ve karamsarlığa sürüklüyor.

Ankara’mızın her yerinde sahadayız ve bizden başka sahada olan da yok. Milliyetçi Hareket Partisi mensupları olarak şereflice ve namusluca sahada dimdik yürüyoruz, geziyoruz. 1 Kasım’da da milletimizin makus talihini değiştireceğiz. Çıkan anket sonuçlarının AKP’yi telaşlandırdığını herkes görüyor. Vatanın birliğinden ve bütünlüğünden yana olan herkesten oy istiyoruz.

25 EKİM’DEKİ ANKARA MİTİNGİNE DAVET

Ankaralı ve Çubuklu hemşehrilerimizi yeni adı Anadolu olan Tandoğan Meydanında 25 Ekim Pazar günü saat 13.00’de düzenleyeceğimiz Ankara Mitingimize davet ediyorum. Gelin aziz milletimizin geleceğini karartanlardan hep birlikte hesap soralım. Bu önemli günde Başkentimiz Türk milliyetçilerinin toyuna ev sahipliği yapacak. 

“HESAP YAPANLARIN HESABI BOZULACAK”

1 Kasım seçimlerine 7 Haziran’daki eksikliklerimizi de tamamlayarak gireceğiz. Zaman kısa olsa da yine MHP olarak Ankara’mızın her yerinde ve hemşerilerimizle buluşuyoruz. Ankaralı değerli hemşehrilerimizle ele ele vererek beceriksiz iktidar sahiplerinden bunun hesabını soracağız.”

“ANKARA’YA SAHİP ÇIKIN”

Ankaralı ve Çubuklu hemşehrilerimizden verdikleri oya da Başkentimize de sahip çıkmalarını bekliyoruz. İktidarların Ankara’ya duyarsızlıklarının elbette hesabı sorulmalıdır. Ankaralı aziz hemşehrilerimizin oyuyla seçilip duyarsız kalanlar mutlaka bunun bedelini ödemelidir. Genel sorunların yanı sıra ne yazık ki terör belası ile yine analarımızın gözyaşları sele döndü. Şehit ve gaziler diyarı Çubuk da yeni kurbanlar veriyor.”

MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, açıklamalarda bulunurken Çubuk’un sorunlarıyla ilgili olarak da şunları söyledi:

“ÇUBUK’TA SORUNLAR ARTTI”

“Şüphesiz Çubuk’un en büyük derdi Büyükşehir Yasası ile birlikte yaşadığı sıkıntılardır. Ne yazık ki köylerden kente doğru göçler fazlalaşmış bulunuyor. Bunun nedeni de söz konusu yasanın getirdiği yasaklardır.

Özellikle Çubuk gibi bir merkezin bağlantı yollarının yetersizliği dikkat çekici ve büyük bir ihmalin ürünüdür.”

“VAKİT GELECEĞİMİZE SAHİP ÇIKMA VAKTİ”

Aziz Çubuklu hemşehrilerimiz günümüzde vaktin Ankara’nın ve Türkiye’nin geleceğine sahip çıkma ve bu doğrultuda söz söyleme günü olduğunu asla hatırından çıkarmamalıdır.

Milliyetçi Hareket Partisi 1 Kasım’a tüm imkanlarıyla, tüm kaynak ve potansiyel gücüyle hazırlanmaktadır. İktidar olmak, Türkiye’nin yönetimini üstlenmek için azimli ve inançlıyız. İnanıyoruz ki gelecek Milliyetçi Hareket Partisi’nin omuzlarında parlayacaktır.  Bölgesel ve küresel emperyalizmin oyunları mutlaka bozulmalıdır. Milliyetçi Hareket Partisi olarak hainlerin, işbirlikçilerin, Türklüğe diş bileyen köksüz ve kimliksizlerin tasallutundan aziz milletimizi kurtarmayı kafamıza koyduk ve bunu da başaracağız.”

Facebook'ta Paylaş
Bu Haber 1736  kez okunmuştur.  Editör refik bayram
Haber Çubuk -Mhp il başkanı çetinkaya;verdiğiniz oyun hesabını sorun / 2015-10-21 09:45:48
Yorum ekle Bu haberi yazdırmak için tıklayınız

Yorum Yaz
Yorumlar
Kayıtlı yorum bulunamadı
Diğer Haberler


Çubuk-Ankara özel Toplu taşıma araçlarından memnunmusunuz.
Evet
Hayır

Aktif Ziyaretçi         : 1
Bugün toplam         : 216
Toplam ziyaretçi     : 6485763

ANKARA

Nöbetçi eczane girilmemiş